Головна » Культура » ​MONATIK feat L'використання One: артисти вперше познайомилися особисто на київському концерті і виконали спільний хіт (відео)

​MONATIK feat L'використання One: артисти вперше познайомилися особисто на київському концерті і виконали спільний хіт (відео)

07.11.2016 в 21:42 переглядів: 1040 коментарів: 0 Культура

MONATIK став спеціальним гостем київського концерту L'використання One. 

Вчора відбулася знакова подія в житті двох творчих одиниць – українського мультиартиста MONATIK і грузинського репера L'використання One. Цікаво, що реліз відеокліпу на їх спільний трек «Сон», який увійшов у новий альбом " One «Гравітація», відбувся більше місяця тому, але тільки вчора артисти познайомилися особисто!

Створення треку «Сон», як і зйомки відеороботи, що проходило на відстані, «у різних світах» – музиканти не були знайомі особисто. Під час вчорашнього концерту в київській StereoPlaza MONATIK і L'використання One не тільки вперше разом виконали пісню, але і познайомилися. 

«Нарешті вдалося познайомитися особисто! L'використання One, дякую за нереальний, живий, чесний концерт! Дякую, що завітав! Ти – Артист, своєю енергією здатний заряджати стадіони! Ще раз дякую за «Сон» та «Гравітація»! #мойбратантигр», – прокоментував знайомство і спільний виступ MONATIK. 
 
Нагадаємо, що вже 18 листопада в рамках Всеукраїнського туру #MONATIKзвучит відбудеться великий сольний концерт MONATIK у StereoPlaza. 
КВИТКИ НА www.concert.ua
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL