Головна » Культура » MONATIK запросив глядачів на знімальний майданчик «Вихідного» (making of)

MONATIK запросив глядачів на знімальний майданчик «Вихідного» (making of)

02.06.2016 в 21:37 переглядів: 335 коментарів: 0 Культура
Мультиартист показав шанувальникам, як ожила картина!

Що може бути цікавіше кліпу? Тільки відео про те, як він знімався. Мультиартист MONATIK відкрив для шанувальників завісу знімального процесу своєї крайньої відеороботи на пісню «Вихідний», повідомляє Інфопорта сайт PR agency YULA

На майданчику панує справжній вихідний. Учасники такого довгоочікуваного процесу наспівують полюбився фанам мотив «як же я давно цю ніч чекав». 
Закадровий голос режисера «Вихідного» Тані Муиньо, що не увійшли до кліп кадри від Микити Кузьменко і безперервний танець від Дениса Стульникова. У ролику making of зібрано все, що MONATIK залишив для своїх шанувальників на десерт. 

Вони дізнаються про те, що більшість сцен знімалися з першого дубля. Але були і такі кадри, які опрацьовувалися тривалий час. 
В черговий раз MONATIK подякував долі за те, що для роботи над кліпом «Вихідний» зібралася команда людей, які тонко відчувають музику. 

«Особливе щастя співпрацювати з Танею Муиньо. В її роботах є особливий смак і стиль. Я дуже радий працювати саме з такою командою», – ділиться своїми емоціями MONATIK. 

Нагадаємо, що зовсім недавно мультиартист MONATIK презентував своїм шанувальникам другий сольний альбом «MONATIKзвучит» на даху нової концертної площадки «Roof» в центрі Києва. Одним з хітів, які увійшли в альбом, став «Вихідний».
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL