Головна » Культура » ​Мультиартист MONATIK прийняв запрошення каналу «1+1» приєднатися до тренерського складу вокального проекту «Голос. Діти-3».

​Мультиартист MONATIK прийняв запрошення каналу «1+1» приєднатися до тренерського складу вокального проекту «Голос. Діти-3».

17.08.2016 в 20:48 переглядів: 728 коментарів: 0 Культура

MONATIK упевнений, що з юними артистами треба бути особливо коректним – направляти і мотивувати їх так, щоб незалежно від результатів юні таланти не втратили віру в себе, а, навпаки, ще з більшою наполегливістю займалися музикою далі. За його словами, саме віра в себе і колосальна праця зможе привести артиста до успіху, про це повідомляє Інфопортал сайт PR agency YULA

– Для мене велика честь стати частиною команди «Голос. Діти-3». Я щиро відчуваю, що можу бути корисний своїм баченням і розумінням музичного продюсування! Діти – це люди майбутнього, вони здатні максимально щиро пропускати через себе майже будь-яку пісню. А «Голос. Діти» – це такий майданчик, який дозволяє виконавцям музики новомодних тенденцій бути почутими. Іноді навіть андеграундний матеріал, альтернативу, оригінальні до невпізнання кавери, здавалося б, уже давно «затертих» пісень. Ця відкритість у «Голосі» мене завжди приваблювала й надихала. Я впевнений, що на нас чекають попереду неймовірні експерименти! – розповів MONATIK.

Зазначимо, що мультиартист вже має досвід роботи з дітьми: він саунд-продюсував фіналістку дитячого «Євробачення-2015» Марію Корогодську і популярний в Україні дитячий колектив «Open Kids», спільне відео з яким на пісню «Важно» набирає популярності в мережі.
MONATIK переконаний: у цьому сезоні «Голос. Діти» глядача чекає неймовірний перформанс від учасників і орієнтація на сучасні музичні тенденції. А це саме те, що MONATIK вміє робити найкраще, і що добре відчуває.

Нагадаємо, що мультиартист анонсував всеукраїнський тур на підтримку свого другого сольного альбому #MONATИKЗвучит. Велике осіннє турне мультиартиста стартує вже у вересні. Воно охопить 19 міст України, а шоу зможуть побачити понад 30 тисяч глядачів. Фінальний концерт відбудеться у Києві 18 листопада у STEREO PLAZA.
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL