Головна » Економіка » На Івано-франківщині 75% студентів отримують стипендії у ПриватБанку

На Івано-франківщині 75% студентів отримують стипендії у ПриватБанку

04.10.2018 в 09:34 переглядів: 84 коментарів: 0 Економіка
Вже перші зарахування стипендії були здійснені на картки цьогорічних першокурсників, а це - 40 вищих і середніх спеціальних навчальних закладів на Івано-Франківщині.  Загалом в області - понад 15 тисяч студентів, які отримують стипендії на картки ПриватБанку.

“Сучасне покоління не уявляє своє життя без смартфону, а студентська картка - це ключ до сервісів та інноваційних технологій ПриватБанку, - говорить керівник напрямку по просуванню послуг бюджетним організаціям ПриватБанку на Івано-Франківщині Леся Білан. - Після зарахування стипендійних коштів ПриватБанком гроші доступні вже протягом години. Стипендії виплачуються раз на місяць згідно зі списками з деканату. На кожен семестр у банк надходять нові списки. Студентам дуже зручно розплачуватися карткою в магазинах, кінотеатрах, оплачувати товари та послуги, оплачувати навчання та проживання в гуртожитку, замовляти квитки. Практично всі студенти користуються мобільним банкінгом Приват24”.

Того року в Івано-Франківську студенти одразу 6 прикарпатських навчальних закладів мали можливість оплачувати навчання та проживання в гуртожитках за допомогою QR-кодів. Для оплати потрібно було відсканувати QR-код навчального закладу, розміщений на інформаційних стендах в корпусах та гуртожитках, обрати потрібну суму та підтвердити оплату. Оплата через QR-код проходить швидко і виключає помилки у реквізитах. Сума комісії при здійсненні такого платежу мінімальна – 1 грн. ПриватБанк наголошує, що може згенерувати QR-код для будь-якого навчального закладу.

Також кожен студент на Прикарпатті може випробувати свої сили та знання з фінансової грамотності, пройшовши онлайн-практику в ПриватБанку. Онлайн-практика дає можливість здобути знання та навички роботи в банківській сфері без обов’язкового відвідування відділень банку, в будь-який час, не виходячи з дому.

Після закінчення oнлайн-практики всі студенти складають іспити у формі тестування й отримують документи про проходження практики. А найкращі практиканти зараховуються до кадрового резерву ПриватБанку, що дає змогу працевлаштуватись в банк після закінчення вишу.
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL