Головна » Різні новини » На яких автомобілях воліють їздити українці

На яких автомобілях воліють їздити українці

21.10.2016 в 06:01 переглядів: 307 коментарів: 0 Різні новини
У вересні був зафіксований рекордний показник продажів нових автомобілів за останні 2 роки. Зусиллями всіх операторів вдалося реалізувати 5,7 тис нових авто, що на 38% більше, ніж роком раніше, повідомляє AUTO-Consulting.

Лідером українського авторинку як і раніше є Toyota, яка за місяць ще більше наростила свій відрив від Renault, у якій друга позиція.

На третє місце в вересні вийшла KIA, а синхронно з нею наростив продажі і Hyundai. П'яте місце поділили між собою Skoda і ZAZ. У них у вересні був абсолютно однаковий результат. Збільшив продажі і Nissan, а ось Volkswagen у вересні втрачав шанувальників і втратив відразу 4 позиції в рейтингу.

Зате рівно стільки ж набрали автомобілі BMW, яким вдалося не тільки повернути собі статус №1 серед німецької преміальної "трійки", але і знову увійти в Топ-10 українського ринку. Mercedes-Benz у вересні зберіг свою позицію і навіть наростив продажі в порівнянні з серпнем, але цього виявилося недостатньо, щоб стримати "баварців".

У вересні були зміни і в бюджетному сегменті. Так, досить непогано стартували продажі абсолютно нового бренду Ravon. Знову з'явилися в салонах і позашляховики Ssang Yong, притому вже з новою моделлю Tivoli, яку вже зачекалися покупці.

Крім збільшення продажів звичайних автомобілів, виріс попит і на електрокари Tesla. У третьому кварталі 2016 року продажі виросли на 70% в порівнянні з другим кварталом.
http://dengi.ua/budget/289898
Важлива інформація:http://lingvoportal.blogspot.com
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL