Головна » Інтернет » На Яндекс.Картах з'явилися панорами «Буковеля» і «Драгобрату»

На Яндекс.Картах з'явилися панорами «Буковеля» і «Драгобрату»

12.02.2015 в 22:06 переглядів: 1010 коментарів: 0 Інтернет

На Яндекс.Картах з'явилися панорами гірськолижних курортів «Буковель» та «Драгобрат». Тепер користувачі можуть не виходячи з дому помилуватися на схили Карпат, вивчити гірськолижні траси або просто прогулятися по мальовничих околицях.

Любителям активного відпочинку панорами допоможуть спланувати подорож. Наприклад, вибрати готель або колибу та дізнатися, чи є поблизу прокат і лазня, щоб зігрітися. А справжні шанувальники екстремального спорту можуть підібрати таку готель, щоб можна було відразу за дверима встати на сноуборд і доїхати прямо до підйомника.

Панорами знімали у другій половині грудня 2014 року. Команда постійного партнера Яндекса «Компанія neq4» зробила майже 14 тисяч фотографій, з яких за допомогою алгоритму зібрали 3489 панорам. За тиждень знімальна група подолала понад 100 кілометрів пішки, на лижах і на машині.

«Це перші безперервні панорами «Буковеля» і «Драгобрату», доступні в інтернеті. Вони дозволяють здійснювати віртуальні прогулянки по курортам, а не просто дивитися панорамні знімки об'єктів з різних точок, - розповідає менеджер картографічних сервісів Яндекс.України Дмитро Мельник. - Знімати панорами в горах було важко. Туди непросто дістатися, постійно змінюється погода, а світловий день триває мало. Те, що в місті можна зробити за кілька годин, у горах розтягується на кілька днів».

Крім панорам, на maps.yandex.ua можна подивитися докладні схеми «Буковеля» і «Драгобрату» з об'ємними будівлями, а також супутникові знімки курортів. Об'єкти інфраструктури, в тому числі підйомники, канатні дороги, готелі або магазини, позначені на Яндекс.Картах, так що знайти їх не складе труднощів.


Перші панорами українських міст з'явилися на Яндекс.Картах в 2010 році. Зараз на сервісі доступні панорами 68 міст, а загальна довжина панорам в Україні перевищує 15 тисяч кілометрів.

Джерело: company.yandex.ru

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL