Головна » Культура » ​На концерті ЯрмаКа хлопець із залу зробив пропозицію своїй дівчині

​На концерті ЯрмаКа хлопець із залу зробив пропозицію своїй дівчині

02.06.2016 в 20:57 переглядів: 1311 коментарів: 0 Культура
28 травня творче Об'єднання «Стольний Град» (ЯрмаК, Tof, Бардак і Гіга) підірвали київський клуб STEREO PLAZA.

Проводити концерт в День Києва стало доброю традицією для реперів. На самому початку вечора, під звуки пісні «Як тебе не любити, Києве мій», на сцену вийшли всі учасники «Стольний Град». Після чого заряджали публіку сольно Гіга, TOF, Бардак.

«Кожен рік у День Києва ми робимо подарунок нашим шанувальникам – концерт в столиці України, - кажуть учасники «Стольний Град». – Ми намагаємося дарувати шалену енергетику, яка перевертає свідомість і заряджає, як мінімум до наступного концерту».

Під час виконання одного з треків хлопці організували розіграш. Дівчина з унікальним кодом виграла футболку, вийшла на сцену, щоб отримати подарунок, але поруч з'явився хлопець з величезним букетом троянд і зробив їй пропозицію руки і серця. На що вона відповіла «Так». Після чого концерт продовжився виступ ЯрмаКа, який врозвал публіку своїми хітами «22», «Мама», «Їдемо» і тд.

«Стольний Град» вже кілька років є символом сучасної молодіжної культури. Під цією назвою об'єдналися прогресивні хлопці з твердою громадянською позицією, які несуть своє гостре, але чесне слово в маси.
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL