Головна » Економіка » На Прикарпатті переможці в акції “Планшетоманія з переказами MoneyGram!” отримали свої подарунки

На Прикарпатті переможці в акції “Планшетоманія з переказами MoneyGram!” отримали свої подарунки

18.01.2018 в 10:12 переглядів: 266 коментарів: 0 Економіка

Одразу два переможці останього етапу акції “Планшетоманія з переказами MoneyGram!”, що тривала з 15 вересня 2017 до 15 грудня 2017, отримали свої призи. І Віталій Волк з  Івано-Франківська, і Сергій Процюк з Коломиї стали власниками сучасних планшетів Asus. Вони просто отримували міжнародні перекази MoneyGram в Приват24, не виходячи з дому.
 

“Я вже дуже давно - клієнт ПриватБанку, від самого заснування банку в Івано-Франківській області, і постійно користуюсь послугами, в тому числі і переказами MoneyGram, - говорить переможець акції. - Дзвінок з банку неймовірно порадував мене. То, що це не шахраї, й сумнівів не було, бо пін-код в мене не питали, термін дії картки - теж. І от на день народження маю такий приємний подарунок”.
Акція тривала до 15 грудня, і кожен, хто надсилав або отримував міжнародний переказ MoneyGram  на суму від 100 доларів США через будь-який з каналів самообслуговування у ПриватБанку, мав змогу стати учасником розіграшу планшета Asus.
 

В акції брали участь всі клієнти ПриватБанку - відправники або одержувачі грошових переказів MoneyGram. Всього було розіграно 60 планшетів Asus.
Додаткову інформацію про акції ПриватБанку можна дізнатися на сторінці та за телефоном служби підтримки 3700 (цілодобово, безкоштовно з мобільного телефону).
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL