Головна » Культура » ​На зйомках кліпу Alyosha "Краплі" вилили більше тисячі літрів фарби! (фото)

​На зйомках кліпу Alyosha "Краплі" вилили більше тисячі літрів фарби! (фото)

11.04.2016 в 18:31 переглядів: 462 коментарів: 0 Культура
1 000 літрів фарби та найбільша циклорама в Україні на зйомках кліпу Alyosha "Краплі"!

15 годин в об'єктивах камер, більше тисячі літрів фарби та найбільша циклорама в Україні - результат масштабних зйомок нової відеороботи Alyosha на пісню "Краплі" глядачі побачать вже 16 квітня. Прем'єра кліпу відбудеться під час сольного концерту Alyosha в столичному концертному клубі "BelEtage"!

Масштабами знімального процесу керував режисер Олександр Філатович, який також є автором ідеї відео. 

- Синопсис у мене був готовий заздалегідь, ми чекали саме ту пісню. Коли почули "Краплі", зрозуміли, що це вона! І що Alyosha той артист, який зможе витримати всі випробування заради результату, а це, м'яко кажучи, було дуже непросто. Фарба розліталася бризками по всьому павільйону. Разом з піротехніками, ми підривали кулі з фарбою. Звуки вибухи були настільки потужними, що всім присутнім довелося одягати беруші, - розповів Олександр Філатович.

За хореографію в кліпі відповідав хореограф-постановник Олександр Лещенко та артисти балету "Форсайт", які разом з Alyosha, стійко винесли обливання фарбою, спалахи і вибухи кольорових куль, бризки і краплі, що летять на тіла та обличчя! 

- І сама Alyosha, і балет героїчно витримали всі випробування на знімальному майданчику, чому я особисто дуже пишаюся. На них лілі відра фарби, пол був слизьким, при цьому потрібно було танцювати, виконувати акробатичні елементи і видати позитивні емоції в кадрі! І у нас вийшло, в чому глядачі переконаються вже 16 квітня на сольному концерті Alyosha, де відбудеться прем'єра відео - прокоментував Олександр Лещенко, який також є режисером-постановником концерту Alyosha. 

Відеоробота "Краплі" вже п'ята на рахунку співпраці Alyosha і режисера Олександра Філатович. 
- "Точка на карті", "Феромони любові", "Ти найкраща", "Ти моє все" - це всі кліпи Філатовича В цей раз, ми зробили дуже масштабну і складну роботу з технічної сторони. Було задіяно багато світлових приладів, найбільша циклорама в Україні, кращі фахівці. Кілька днів до зйомки тестувалися фарби, їх реакція, спалахи, насиченість кольорів - поділився продюсер Alyosha Вадим Лисиця. - Я дуже задоволений командою, яку нам вдалося зібрати на цей кліп і майбутній концерт. Окрема подяка стиліста і візажиста Марині Борщевський, яка привнесла красу в наш кліп! 

Сама співачка Alyosha активно готується до сольного концерту у 16 квітня, щодня репетируючи з музикантами програму, в яку увійдуть хіти, нові сингли, а також вперше - ліричний акустичний блок.
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL