Головна » Економіка » Нацбанк запустив сайт платіжної системи Простір

Нацбанк запустив сайт платіжної системи Простір

10.11.2016 в 08:29 переглядів: 314 коментарів: 0 Економіка


Національний банк України запустив сайт Національної платіжної системи Український платіжний Простір. Про це сказав директор департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку НБУ Сергій Шацький на презентації сайту, повідомляє FinClub.

За словами Шацького, для розвитку платіжної системи необхідно спрямувати зусилля не тільки на емісію карт, але і на розвиток інфраструктури по всій території України, не обмежуючись центральними мегаполісами.

Нацбанк веде переговори з пошуку партнера Простір для можливості здійснення міжнародних платежів, проте це не є пріоритетом в даний час.

Регулятор відзначає, що серед пріоритетів Простір розвиток електронних грошей, можливість надання фінпослуг за допомогою операторів мобільного зв'язку (на основі електронних грошей Простір).

НБУ очікує, що до 2020 року рівень готівкових платежів скоротиться на 20-25%, тоді як за підсумками першого півріччя 2016 року готівкові операції становили 69,6%.

В даний час кількість банків-учасників системи Простір становить 45 фінустанов.

Емітентами карток Простір є Ощадбанк, Райффайзен Банку Аваль, Діамантбанк, Полікомбанк. Крім того, в обігу залишилися картки НСМЕП, випущені Укргазбанком і Регіон-Банком.

Раніше повідомлялося про те, що Нацбанк змінив підхід до розрахунку курсу гривні.
http://finance.bigmir.net
Важлива інформація:http://lingvoportal.blogspot.com
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL