Головна » » Найгучніша культурна подія столиці FREEDOM Event Hall Grand Opening!

Найгучніша культурна подія столиці FREEDOM Event Hall Grand Opening!

05.10.2016 в 20:37 переглядів: 524 коментарів: 0

20 жовтня відбудеться найгучніша культурна подія столиці FREEDOM Event Hall Grand Opening!

FREEDOM Event Hall вже більше 10 років є одним з найбільш респектабельних закладів України та займає лідируючу позицію в розважальному житті столиці. Затишно розташований в парковій зоні Києва, з охоронюваної великою парковкою, FREEDOM Event Hall одночасно може прийняти до 1000 чоловік.

Влітку 2016 року у FREEDOM Event Hall була проведена глобальна реконструкція і саме 20 жовтня гості зможуть побачити нове обличчя улюбленого закладу.

FREEDОМ Event Hall має дворівневий VIP-зал з системою клімат-контролю, де одночасно комфортно розміщуються в м'яких ложах до 500 чоловік. Нова суперсучасна концертна інсталяція світла і звуку , проекційні екрани (5х7 м), сцена–трансформер, команда професіоналів дозволяють виконувати будь-які творчі завдання.

Тут регулярно проходитимуть виступи вітчизняних і зарубіжних зірок, всілякі шоу, виставки та презентації.

У 2016 році концертним партнером FREEDОМ Event Hall стала компанія «Квартал-Концерт», яка, спираючись на свій колосальний досвід в сфері організації концертів та масових заходів, розробила унікальний формат багатофункціонального простору під будь-які події: концерти, вистави, приватні заходи, конкурси краси, конференції, бізнес-тренінги і т. д.

Відмінною особливістю нового формату закладу є поєднання різноманітних заходів і вишуканого авторського меню кухні та бару, що гарантує комфортні умови для гостей.

Нова концепція FREEDОМ Event Hall побудована на емоціях двох поколінь:

для молодої аудиторії - NEW FREEDОМ (модне місце, зіркова тусовка);

для старшої аудиторії - ЛЕГЕНДАРНИЙ FREEDОМ (культове місце, статус, створений роками, атмосфера безтурботного дозвілля веселощів).

Отже 20 жовтня Freedom Grand Opening.

Headliner вечора - британська соул/R&B співачка Joss Stone, яка дасть перший великий сольний концерт в Україні.

Joss Stone стала відома у кінці 2003 року завдяки своєму дебютному мультиплатиновому альбому «The Soul Sessions», який отримав номінацію Mercury Prize. Другий студійний альбом співачки «Mind, Body & Soul» так само став мультиплатиновим, очолював чарт UK Albums Chart протягом одного тижня, а пісня з альбому «You Had Me» увійшла в список десяти кращих хітів і стала найуспішнішим синглом співачки у великій Британії.

Кожен з двох альбомів отримав номінацію Греммі 2005 року, в той час як сама співачка увійшла в список номінантів на нагороду «Кращий новий артист». Третій альбом співачки «Introducing Joss Stone» був виданий в березні 2007 року і отримав золотий сертифікат від Американської асоціації звукозаписних компаній за продажі, перевищили 500000 екземплярів у Сполучених Штатах.

За всю творчу кар'єру, Джосс продала більше десяти мільйонів альбомів по всьому світу, стала володаркою двох премій Brit Awards і однієї Grammy Award. В кінці 2006 року співачка дебютувала у фантастичному фільмі «Ерагон» в ролі відьми Анжели, і в 2009 дебютувала на телебаченні, виконавши роль Анни Клевську в проекті «Тюдори» американського кабельного каналу Showtime.

У FREEDOM Event Hall Joss Stone презентує новий альбом «Water for Soul» і свої найкращі хіти.

Сезон 2016-2017 стане новою віхою в історії FREEDОМ Event Hall і всього культурного життя столиці!
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL