Головна » Здоров`я » Настрій людини впливає на роботу його травної системи

Настрій людини впливає на роботу його травної системи

16.05.2016 в 08:08 переглядів: 236 коментарів: 0 Здоров`я
Так зване емоційне переїдання, яке настає при різних розладах психіки, знайоме багатьом. Його можна охарактеризувати так: людина в буквальному сенсі слова накидається на самі різні шкідливі продукти, просто для того, щоб заспокоїти раптово хворі нерви. В університеті Делавера вчені знайшли вихід з «запоїв» пов'язаних з переїданням або нездоровим харчовою поведінкою.

Часто, багато людей, буваючи в поганому стані духу (стрес, тривога, депресія), вибирають не властиві свого раціону продукти харчування і починають їх різко поглинати в великих кількостях.

І навпаки, при припливах радості вони намагаються тільки правильно харчуватися. З точки зору прийнятої у нас еволюції, дана закономірність легко з'ясовна, ну а лабораторні досліди це з великою точністю підтверджують.

Можна навіть стверджувати, що наше харчова поведінка прямо пов'язано зі стрибками настрою. І, тому поліпшивши свій настрій, людина знайде можливість легко скинути вагу.

Коли людина емоційно видужав, він одужує і фізично. Тобто мозок безпосередньо має зв'язок зі шлунком. Недарма древні говорили: «Я це те, що я думаю і їм».

http://www.gogetnews.info
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL