Головна » Наука і технології » Наукові хитрощі, які допоможуть їсти менше

Наукові хитрощі, які допоможуть їсти менше

31.03.2016 в 07:35 переглядів: 363 коментарів: 0 Наука і технології
Психологи з Університету Центральної Флориди провели експеримент, де учасникам пропонувалося з'їсти салат з фруктів або шоколадний десерт, і кімнату з дзеркалом або без, де можна було поїсти. Фруктовий десерт припав до смаку всім людям, а ось більш калорійне ласощі приносило більше задоволення учасникам, які їли, не бачачи себе в дзеркалі. Ті ж люди, які бачили своє відображення, розповіли, що десерт їм не сподобався.

Керівник експерименту Ата Джамі каже, що відображення людини дає можливість дивитися на себе з боку, так можна об'єктивно оцінити свою поведінку. Якщо людина їсть шкідливу їжу перед дзеркалом, то, швидше за все, це буде супроводжуватися дискомфортним відчуттям, і виразним розумінням, що він робить щось врозріз здорового способу життя, і це веде до спотворення смаку страви в гіршу сторону.

Їжте в тиші з почуттям усвідомленості

Читайте також: Для чого потрібно стояти протягом 2 годин в день
Вчені з Університету Брігама Янга радять не їсти під звуки гучної музики або інших звукових джерел. Це заглушає звуки самої людини під час трапези. А коли він не чує, як чавкає, жує, ковтає, то це сприяє збільшенню кількості споживаної їжі.

Подбайте про чистоту обстановки, коли сідаєте за стіл

Чистота і затишок в принципі приносять задоволення господаркам. Тепер вчені стверджують, що це сприяє зменшенню кількості споживаних калорій з їжею. Учені з Австралії стверджують, що хаотична обстановка шкодить прагненню людини схуднути, і зменшує результативність дієт. Безлад провокує у людини думки про те, що ситуація вийшла з під контролю, і все йде не так, як треба. В такому стані є великий ризик не стриматися і з'їсти зовсім не те, що приносить користь.

Джерело: http://4mama.com.ua
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL