Головна » IT новини » ​Навчання — світло від короткофокусних проекторів Epson!

​Навчання — світло від короткофокусних проекторів Epson!

30.03.2016 в 20:08 переглядів: 351 коментарів: 0 IT новини

Нові пристрої для освіти та бізнесу з широкими функціональними можливостями

Компанія Epson представляє оновлену серію короткофокусних проекторів із збільшеним ресурсом лампи, новим об'єктивом і набором функцій, які дозволять отримати максимум користі з придбаного пристрою. Нові проектори ідеальні для роботи в навчальних класах і невеликих переговорних кімнатах. Їх можна закріпити на стіні або стелі, а також встановити на столі на невеликій відстані від екрану, що дозволить звільнити простір для роботи.

Всі моделі серії EB-500 (моделі EB-520, EB-525W, EB-530, EB-535W, EB-536Wi), як і інші проектори Epson, використовують технологію Epson 3LCD, яка забезпечує виняткову якість зображення і точне перенесення кольорів. Завдяки високій контрастності зображення виходить чітким і насиченим, що робить можливим використання проектора в яскраво освітлених приміщеннях. А новий короткофокусний об'єктив забезпечує більш чітку картинку і володіє покращеною фокусуванням.

Олександр Думанський, менеджер з розвитку проекційного бізнесу Представництва «Epson Europe b.v.» в Україні, коментує: “Наші нові короткофокусні проектори — універсальне рішення для шкіл та офісів. Їх можна використовувати в одному приміщенні або переносити між класами або переговорними кімнатами. Це більш функціональна і довгограюча заміна більш раннім моделям проекторів і вигідна альтернатива інтерактивних дошок і більш дорогим короткофокусним пристроїв».

Користувач може бути впевнений, що він отримає більше можливостей за ту ж ціну. У проекторах Epson нової серії використовуються лампи, які служать на 66% довше, ніж у попередніх аналогічних моделях. Завдяки цьому вартість володіння пристроєм значно знижується. Також допомагає економити ресурс лампи і функція паузи — A/V mute, яка приглушує яскравість зображення на 70%, дозволяючи зробити перерву в презентації і переключити увагу глядачів від екрану на вчителя або доповідача.

Нові проектори дуже просто встановлювати. Вертикальна і горизонтальна корекція трапецеїдальних спотворень дозволяє зміщувати пристрій стосовно центру екрана. Короткофокусний проектор можна розташувати близько до стіни або екрану, щоб мінімізувати імовірність появи тіней на екрані під час презентації і не засліплювати доповідача.

При використанні декількох проекторів Epson, їх дуже легко налаштовувати за допомогою функції On Screen Display (OSD). Потрібно лише налаштувати один з них і потім скопіювати за допомогою флешки, USB-кабелю або по локальній мережі параметри на інші пристрої, які підтримують OSD. Це позбавить від необхідності витрачати багато часу на налаштування кожного проектора окремо.

Підтримка двох інтерактивних стилусів у моделі Epson EB-536Wi дає можливість двом доповідачам одночасно додавати замітки до зображення на будь-якій частині екрану. При цьому кожен стилус може використовувати власні налаштування.
 
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL