Головна » Економіка » Навіть півгодини фізичних навантажень допоможуть протистояти важкій хворобі

Навіть півгодини фізичних навантажень допоможуть протистояти важкій хворобі

17.05.2016 в 07:53 переглядів: 194 коментарів: 0 Економіка
Автори дослідження стверджують, що навіть півгодинні фізичні вправи в тиждень можуть істотно знизити ризик розвитку раку шийки матки у жінок. Результати дослідження опубліковані в науковому журналі Journal of Lower Genital Tract Disease.

«На скільки нам відомо, це перше дослідження в США, що вивчає зв'язок між відсутністю фізичної активності і раком шийки матки. Наші результати показують, що відсутність регулярної фізичної активності пов'язане з підвищеною ймовірності розвитку раку шийки матки », - говорить Брайан Сзендер (Brian Szender).

У дослідження були включені 128 пацієнтів з діагнозом рак шийки матки і 512 жінок з підозрою на рак, але, в кінцевому рахунку, у них не було діагностовано це захворювання. Результати дослідження показали, що жінки з діагнозом рак шийки матки в середньому були менш активні, ніж жінки з контрольної групи, на 5%.
Крім цього було виявлено, що жінки, які повідомили, що вони фізично не активні, в два з половиною рази більше схильні до розвитку раку шийки матки в порівнянні з жінками, які повідомили, що фізично активні.

«Ми вважаємо, що це дослідження посилає потужний сигнал громадській охороні здоров'я, і ​​відсутність фізичної активності пов'язане з більшою ймовірністю розвитку серйозних захворювань.

Наші результати показують, що будь-які фізичні вправи допоможуть знизити ризик раку шийки матки », - каже Кірстен Мойсіч (Kirsten Moysich). «Крім відмови від куріння і регулярних обстежень, ми виявили ще один важливий модифікується фактор ризику для даного захворювання».

http://medicalinsider.ru
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL