Головна » Здоров`я » Названі умови для продовження життя на 15 років

Названі умови для продовження життя на 15 років

06.06.2016 в 07:54 переглядів: 305 коментарів: 0 Здоров`я
Медики розповіли, як продовжити життя на 15 років.

Після розшифровки генома людини вчені прийшли до висновку, що гени визначають тривалість життя всього на 50%. Деякі дослідники вважають, що генетика ще менш значима і впливає на здатність довго не старіти всього на 35-45%, пише Хроніка.інфо з посиланням на HealthyLiving.

«Будь-яка людина зможе додати до 15 років в порівнянні з середньостатистичною тривалістю життя», - цитує вчених видання.

На їхню думку, переконливим доказом того, що люди здатні самостійно продовжувати собі життя корисними звичками і харчуванням, є досвід Японії та Ісландії.

Для продовження молодості доводиться від чогось відмовитися, а щось, навпаки, ввести в своє життя, підкреслюють фахівці. Вони склали перелік факторів, контроль над якими належить людині і які в дійсності сприяє довголіттю. Ефективність даних звичок була неодноразово підтверджена під час наукових досліджень.

Дотримання кожного умови може збільшити життя відразу на кілька років. Зокрема, медики повідомили, що хороший сон продовжує життя на 5-6 років; відмова від куріння - на 15 років; фізична активність - на 3-6 років; щоденний сміх - на 5 років; збільшення рідини в раціоні - на 5 років; зменшення споживання цукру - 4-6 років; зниження жирної їжі в раціоні і збільшення білкової - на 4 роки.

http://hronika.info
Важлива інформація:http://lingvoportal.blogspot.co.ke/p/blog-page_1973.html
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL