Головна » Різні новини » Названо несподіване кращий засіб від похмілля

Названо несподіване кращий засіб від похмілля

02.06.2016 в 07:34 переглядів: 225 коментарів: 0 Різні новини
Класичний метод позбавлення від похмільного синдрому за принципом «лікувати подібне подібним» неприйнятний для співробітників великих азіатських компаній. З іншого боку, людина, міцно напідпитку напередодні (наприклад, після укладення контракту), потребує полегшення свого стану і відновлення працездатності.

У Республіці Корея (Republic of Korea) ця проблема тепер вирішується за допомогою нового сорту морозива, рецепт якого розробили фахівці мережі продуктових супермаркетів Withme FS.

Можна вважати, що продаж морозива, який отримав назву Gyeondyo-bar, значно збільшить доходи магазинів: адже серед усіх країн Азіатського континенту саме Південна Корея займає перше місце по споживанню алкоголю на душу населення.

Секрет морозива, що має приємний смак винограду, полягає в тому, що воно містить дігідроміріцетін, компонент плодів так званого цукеркового дерева, що має й іншу назву - говіння солодка (Hovenia dulcis).

Сік його плодів протягом 500 років використовувався в корейській народній медицині для лікування похмілля - його зазвичай додавали в гарячий суп, «вірний засіб» для позбавлення від обтяжливих відчуттів, і лише в наші дні з соку було виділено речовину дігідроміріцетін.

Під час експериментів з щурами було виявлено, що ця сполука протягом 5 хвилин нормалізує функції мозку тварин, яким внутрішньовенно вводили велику дозу етилового спирту.

А дози алкоголю, які вводилися щурам, були дуже значними - вони відповідали 15-20 гурткам пива, випитим людиною протягом 2-х годин.

Представники Withme FS повідомляють, що найближчим часом почнеться експорт «Антипохмільний» морозива відразу в кілька країн.

http://www.health-ua.org
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL