Головна » Різні новини » Не впевнений, що до 24 листопада можна вирішити питання без віз

Не впевнений, що до 24 листопада можна вирішити питання без віз

11.10.2016 в 07:41 переглядів: 294 коментарів: 0 Різні новини
Безвізовий режим і ратифікацію угоди з Україною обговорять на саміті Україна-ЄС 24 листопада.

Безвізовий режим для України розглянуть 24 листопада

У Європейському союзі не впевнені, що питання надання Україні безвізового режиму вирішиться до 24 листопада. Про це на прес-конференції повідомив глава представництва ЄС в Україні Хюг Мінгареллі.

Він зазначив, що безвізовий режим і ратифікація угоди з Україною будуть обговорюватися на саміті Україна-ЄС, який відбудеться 24 листопада.

"Кілька місяців тому Європейська комісія зробила висновок, що Україна виконала всі умови для того, щоб отримати безвізовий режим. Рішення повинні бути прийняті Радою ЄС та Європейським парламентом. Ці два інститути зараз працюють над цим.

Я не можу вам сказати, чи буде прийнято рішення про безвізовий режим до 24 листопада. Але можу сказати, що ми всі сподіваємося, що Рада ЄС та Європарламент ухвалить рішення надати громадянам України можливість їздити в Європейський союз без віз ", - сказав він.

Мінгареллі також нагадав, що угода про асоціацію з Україною ратифікували вже 27 країн Євросоюзу, в Нідерландах цей процес просувається складніше.

"Я не можу сказати, чи можна буде до 24 листопада вирішити це питання. Якщо бути відвертим, мені здається, що навряд чи угода про асоціацію буде ратифіковано всіма 28-ма членами ЄС до 24 листопада", - сказав він.

Раніше повідомлялося, що в Євросоюзі підтвердили проведення саміту Україна ЄС 24 листопада.
http://news.bigmir.net/ukraine
Важлива інформація:http://lingvoportal.blogspot.com
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL