Головна » Здоров`я » Не все, що рослинне, нешкідливо

Не все, що рослинне, нешкідливо

05.04.2016 в 07:44 переглядів: 162 коментарів: 0 Здоров`я
Побічні ефекти від прийому деяких рослинних ліків можуть бути настільки ж серйозні, як побічні ефекти від ліків, що відпускаються за рецептом.

На відміну від «звичайних» ліків, рослинні препарати не тестуються належним чином в клінічних дослідженнях. З цієї причини лікарі не мають уявлення про їх справжню дію і потенційні ризики.

У Сполучених Штатах дієтичні добавки регулюються по стандартам якості, хоча щодо того, наскільки ефективні ці правила, є питання. У лютому 2015 року було опубліковано результати розслідування, яке показало, що 80% таких добавок не містять інгредієнтів, заявлених на етикетці.

Як повідомляється в статті видання JAMA, лише деякі дослідження підтвердили користь від рослинних препаратів. Зокрема, деякі дані показали, що використання журавлини для профілактики рецидивуючих інфекцій сечових шляхів у жінок може бути ефективно. Втім, цей висновок не є остаточним, і необхідні додаткові дослідження, щоб підтвердити цей факт.

Інші «недопроверенние» методи лікування фітопрепаратами: застосування звіробою при депресії, ехінацеї при застуді, женьшеню і гінкго білоба для поліпшення когнітивних функцій і часнику для профілактики серцево-судинних захворювань.

Джерело:http://zdravoe.com
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL