Головна » Здоров`я » Небезпечний вірус Коксакі в Туреччині?

Небезпечний вірус Коксакі в Туреччині?

16.08.2017 в 20:14 переглядів: 595 коментарів: 0 Здоров`я

У Туреччині — спалах вірусу Коксакі; про це вже тиждень пишуть усі ЗМІ, а туристи, що купили путівки, замислюються над тим, щоб їх повернути — правда, поки що, здається, повертати деьгі доведеться через суд. 


У Туреччині зараз можна не тільки зануритися в синє море і подивитися ждревние міста, але і заразитися вірусами Коксакі. Турецький моз не називає те, що відбувається епідемією, але випадки захворювання були зареєстровані в Кемері, Аланьї, 

Вірус коксакі може бути майже нешкідливим, а може і обернутися серйозними проблемами. Найнебезпечніший прояв — серозний мененгит, запалення мозку, яке приносить з собою болісну головний біль, високу температуру, кашель і нежить, м'язовий біль, підвищену чутливість до світла і дотиків. Правда, серозна різновид менш небезпечна, ніж інші види менінгітів, і зазвичай легко проходить, не викликаючи серйозних наслідків і ускладнень.

Більш легкі форми захворювання вірусами Коксакі супроводжуються висипом на обличчі і руках, запаленням очей та слизових оболонок рота і горла, підвищенням температури. Навіть без прийому противірусних препаратів хвороба як правило, проходить за один-два тижні, але бувають виключення, в тому числі і з летальним результатом, особливо — серед дітей, тому при першій же підозрі слід вирушати до лікаря і обов'язково розповісти, що ви були в Туреччині.
 

Так виглядає висип, що викликається вірусами Коксакі


Зазвичай заражаються вірусами Коксакі через їжу і пиття, тому Моз рекомендує, перебуваючи на відпочинку, не забувати про прості правила:

мити овочі, фрукти і ягоди
мити руки
дотримуватися правил особистої гігієни
пити тільки кип'ячену або бутильовану воду
Крім того, заразитися можна і повітряно-крапельним шляхом. Тому, перебуваючи в Туреччині під час спалаху, корисно уникати загальних басейнів і саун. Особливо це стосується дітей: їм не рекомендується записуватися в курортні дитячі клуби і повністю виключити купання в басейнах.\
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL