Головна » Культура » Німці в Україні

Німці в Україні

28.09.2016 в 16:07 переглядів: 332 коментарів: 0 Культура
Громадянин Німеччини Свен Хеннігер народився в східній частині Німеччини, у місті Фюрстенберг, що в 100 км на північ від Берліна. В Україні він уже 8 років. До цього Свен встиг здобути освіту в Берліні, попрацювати в Штутгарті, Гамбурзі та Москві. Зараз Свен розвиває свою компанію і виховує 7-місячну доньку. bigmir) net він розповів, як йому живеться в Україні.

У своєму місті я вивчав російську мову, був піонером, бачив східний і західний Берлін. Біля мого рідного міста, де налічувалося близько 6 тисяч жителів, перебували військові бази армії СРСР. Там було близько 22-24 тисяч солдатів.

Уже в Києві зі мною траплялися цікаві речі. Наприклад, коли я брав таксі, по шляху водії запитували мене, звідки я родом. Яке ж було моє здивування, коли три людини сказали мені, що: по-перше, вони знають це місто, а по-друге - служили там. Фюрстенберг насправді маленький місто.

У 2008 році я переїхав до Києва, мене покликали сюди працювати. До речі, столиця України - це місто, в якому я найдовше живу після рідного Фюрстенберга.

Живучи в Україні, я намагаюся багато подорожувати по країні. Я був у Львові, Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Дніпрі, в Карпатах, підкорював Говерлу.

Я не можу сказати, що мені було важко звикнути до тутешнього способу життя. По-перше, я ріс в східній частині Німеччини, по-друге, рік пропрацював в Москві. Я ні в якому разі не порівнюю Київ і Москву - це зовсім різні міста. Українці - не росіяни, а росіяни - не українці.

Однак, попередній досвід дав мені якийсь бекграунд для життя в Києві, мінімум для розуміння, що відбувається навколо. Також я відкрита людина, тому не можу сказати, що мені було важко. Це було щось на зразок випробування.

Звичайно ж, було також і багато незвичних для мене речей. Ось ми, наприклад, домовилися з Вами про зустріч тиждень тому. А сьогодні вранці Ви нагадали мені про це, і я був здивований. Тому що в Німеччині нормально домовлятися на Великдень про вечірку на Різдво, договір є договір, і ніхто про це не забуває.

Якщо німці обіцяють щось, вони це обов'язково роблять. Це наш стандарт.

Однак в Україні для мене було дуже дивно, коли люди не приходили в умовлене місце, тому що їм не нагадали. І, власне, я збирався зробити те ж, що і Ви - нагадати. Однак ви мене випередили. Німці якщо говорять щось, якщо обіцяють, то обов'язково роблять це. Це наш стандарт.
http://news.bigmir.net/life
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL