Головна » Різні новини » Нові умови ратифікації асоціації України з Європейською Унією

Нові умови ратифікації асоціації України з Європейською Унією

01.11.2016 в 07:05 переглядів: 291 коментарів: 0 Різні новини
Прем'єр Нідерландів заявив, що в угоди про асоціацію потрібно відзначити, що воно не дає Україні перспективу членства в ЄС і гарантії безпеки.

Прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте заявив, що намагається знайти компроміс, який дозволив би Нідерландам підписати угоду про асоціацію між Україною та Євросоюзом, і висунув кілька пропозицій, необхідних для його підписання. Про це повідомляє DW.

Як говориться в листі Рютте до депутатів парламенту Нідерландів, його бажання підписати угоду продиктовано національними інтересами. На його думку, європейська єдність "є найкращою відповіддю на зовнішню політику Росії, яка призводить до дестабілізації на зовнішніх кордонах Європи".
 
Рютте підкреслює, що він прагне узгодити доопрацьований текст угоди, в якому б зазначалося, що угода про асоціацію не є підставою для повноправного членства України в ЄС, а також не надає жодних колективні гарантії безпеки і зобов'язання надати військову підтримку.
 
Крім того, Рютте пропонує, щоб в угоді було прописано, що воно не дає українцям права претендувати на роботу в країнах ЄС, повідомляє AP.
 
Нідерландів відзначає, що він буде продовжувати переговори з лідерами ЄС до саміту, який відбудеться 15-16 грудня, і висловлює надію, що він зможе отримати підтримку пропонованих ним змін. Якщо це йому вдасться, уряд запропонує парламенту ратифікувати доповнену угоду. Процедура ратифікації має відбутися в обох палатах парламенту країни.
 
Раніше сьогодні Рютте в телефонній розмові з президентом Петром Порошенко заявив, що Нідерланди не припиняють ратифікації угоди про асоціацію між Україною та ЄС і продовжать консультації
Важлива інформація:http://lingvoportal.blogspot.com/p/blog-page_1973.html
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL