Головна » Наука і технології » Нове захоплення UNI Paick PA 202

Нове захоплення UNI Paick PA 202

22.04.2013 в 22:20 переглядів: 1159 коментарів: 0 Наука і технології
Датська фірма UNI анонсувала новий гідравлічний захоплення Paick PA 202, який має універсальне застосування в будівництві. Він може застосовуватися при укладанні плит, бортових каменів, валунів і пр. Захоплення єдиний на ринку, який має спеціальну версію для підйому і установки настільки знайомі. А втім, це оснащення можна використовувати і при будівництві каналізаційних колодязів, зливових водостоків і т.д., скрізь, де використовуються залізобетонні труби, які потрібно ставити вертикально.
 
Діапазон діаметрів виробів, під який сконструйований захоплення, становить від 14 до 144 см. Для підвищення універсальності є модель захоплення з обертачами, що перетворює обладнання в зручний інструмент для розвантаження і негайної укладання в траншеї залізобетонних виробів.
 
Захват призначений для таких носіїв, як міні-екскаватори, навантажувачі з бортовим поворотом і краново-маніпуляторні установки на вантажівках. Цим захопленням можна оснащувати колісні крани для прискорення установки матів під аутригери.
 
Пристрій є повністю автономним з точки зору підключення його до бортової гідросистемі. Для зручності захоплення має власні прилади контролю, зокрема, захищений від ударів манометр.
 
 
 
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL