Головна » Здоров`я » Обласний госпіталь ветеранів війни отримав нове медобладнання від ПриватБанку

Обласний госпіталь ветеранів війни отримав нове медобладнання від ПриватБанку

21.04.2017 в 13:43 переглядів: 633 коментарів: 0 Здоров`я

Благодійний фонд «Допомагати просто!» спільно з ПриватБанком в рамках програми «Захисникам - надійний захист» закупили для Івано-Франківського обласного госпіталя ветеранів війни, що базується в Коломиї, нове медичне обладнання на суму понад 168 тис. грн. Лазерний коагулятор «Ліка-Хірург» використовується майже в усіх галузях медицини: хірургії, генікології, лор, проктології, травмотології. Відтепер для пацієнтів госпіталю створені комфортні умови для лікування, зокрема, варикозу та розширенню гемороїдальних вузлів.

«Ми дуже вдячні за таку допомогу, - говорить головний лікар госпіталю Володимир Федоришин. - Наш заклад - єдиний такого типу на теренах нашої області, тут мають проходити психологічну та фізичну реабілітацію ті, хто знає, що таке війна. Цей апарат поможе нашим пацієнтам безболісно проходити лікування, адже лазерні операції менш болючі для пацієнта, ніж традиційні втручання, в деяких випадках навіть не потрібна анестезія, або досить лише аплікаційної анестезії. А найголовніше - цей коагулятор згодом виробник готовий вдосконалювати, причому за невеликі кошти! Івано-Франківський обласний госпіталь ветеранів війни запрошує на лікування учасників АТО та членів сімей загиблих бійців».

«Після консультацій з головним лікарем обласного госпіталю ветеранів війни ми закупили саме те обладнання, в якому є потреба медичного закладу, - зазначив директор Прикарпатського РУ Юрій Акуленко. - Ми давно співпрацюємо з госпіталем та не могли відмовити в допомозі, яка йде на благо наших захисників. Це наш невеликий внесок для тих, хто боронить наш край, нашу землю, нашу Батьківщину».

Передача обладнання відбулась 10 квітня у приміщенні комунального закладу «Івано-Франківський обласний госпіталь ветеранів війни».

ПриватБанк спільно з фондом «Допомагати просто!» закликають всіх небайдужих приєднатися до їхнього проекту. Перерахувати благодійні внески можна на сайті фонду blago.pb.ua, в терміналах самообслуговування, в Інтернет-банку Приват24 і в мобільному додатку. Всі операції в рамках благодійних програм ПриватБанк здійснює без комісій і в подальшому забезпечує повний контроль за використанням коштів, проведенням тендеру, закупівлею та доставкою обладнання. Всю інформацію про кожне зарахування та використання коштів можна побачити на сайті blago.pb.ua.

Всеукраїнський благодійний фонд «Допомагати просто!» було засновано в 2011 році, і з того часу вже було зібрано майже 59 млн грн пожертв від клієнтів ПриватБанку. В рамках фонду діють благодійні проекти на підтримку тяжкохворих дітей та  дітей-сиріт, цільові проекти допомоги постраждалим від стихійних лих і катастроф і програми допомоги українській армії та пораненим в зоні проведення АТО бійцям.

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL