Головна » Здоров`я » Обрано кращий жироспалювальний продукт

Обрано кращий жироспалювальний продукт

04.04.2016 в 06:53 переглядів: 215 коментарів: 0 Здоров`я
У багатьох тропічних і субтропічних країнах плоди папайї охоче їдять за ранковим сніданком, а також вживають для салатів, пирогів, шербетов, соків та кондитерських виробів. Цінителі екзотичних фруктів назвали папайю «їжею XXI століття» - за те, що вона має властивість активно спалювати жир.

Дієтологи підтверджують: думка про папайе, як про супер-фрукті досить обгрунтовано: в її плодах присутні всі водорозчинні вітаміни. Крім цього, в ній міститься речовина, що діє на жири, - папаїн.

Папаин, являє собою рослинний протеолітичний фермент класу гідролаз, за ​​своїм фізіологічною дією схожий на шлунковий сік. Тому плоди папайї користуються великою увагою як дієтичний продукт, що сприяє максимальному травленню.

Особливо корисна папайя людям, що страждають дефіцитом білка через нездатність організму повністю або частково засвоювати білки (в шлунку людини папаин розщеплює білки).

Щоб папайя дійсно проявила себе як природний спалювач жиру, потрібно правильно її вживати. Дієтологи рекомендують їсти папайю безпосередньо перед їжею, під час їжі або відразу після неї. Тільки тоді вона встигне вплинути на з'їдені продукти. 
Джерео: http://healthinfo.ua
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL