Головна » Культура » Олександр Лещенко і Ліна Верес відзначили річницю весілля на батьківщині Ромео і Джульєтти!

Олександр Лещенко і Ліна Верес відзначили річницю весілля на батьківщині Ромео і Джульєтти!

12.04.2016 в 20:14 переглядів: 514 коментарів: 0 Культура
 На батьківщині найвідомішою шекспірівської пари, у Вероні, відсвяткували третю річницю свого весілля хореограф-постановник Олександр Лещенко і засновник балету "Форсайт" Ліна Верес. 

Спонтанний романтичний вікенд відомі хореографи провели без екскурсій і поза туристичних маршрутів - гуляли по вузьких вуличках міста і надихалися його жителями. 

- Вже за доброю традицією, ми нічого не планували перед поїздкою. Прилетіли, вийшли з готелю і пішли вглиб міста, - розповів Олександр Лещенко. - Пили вино і їли смачну пасту з морепродуктами. А після прогулянки довго сиділи на головній площі Верони і спостерігали за людьми, намагалися відчути чим вони живуть. 

Найбільше артистів вразила Арена ді Верона - античний римський амфітеатр. 

- Непередаване відчуття розуміти, що колись тут відбувалися гладіаторські бої і циркові масштабні шоу, що арена наповнювалася різними емоціями! - поділилася Ліна Верес. - Ці камені зберігають пам'ять: правителів, переможців, переможених... Ми вбирали потужну енергетику цього місця, і повернулися додому, зарядженими на нові проекти! 

На третю, за народним звичаєм - "шкіряний", річницю Олександр і Ліна особливих подарунків один одному не робили. За словами артистів, стосунки до весілля в цілих сім років набагато важливіше, ніж штампи в паспортах, яким вони особливої уваги не приділяють. Олександр і Ліна впевнені, що справжня любов живе поза часом і формальностей!
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL