Головна » Культура » Олексій Горбунов зіграв у кліпі ЯрмаКа!

Олексій Горбунов зіграв у кліпі ЯрмаКа!

10.05.2016 в 20:52 переглядів: 689 коментарів: 0 Культура

Творче об'єднання «Стольний Град» (ЯрмаК, TOF, Фір і ГІГА) презентувало відеороботу на пісню «Забери мене».

«Цей кліп про нас з вами, про наше дитинство, безтурботний період, коли життя ділилося на школу і канікули, - каже ЯрмаК. - Про те часу, коли головне в житті були не гроші, а емоції. Хочеться пояснити, або навіть довести, що ніякі суперечки, конфлікти, тим більше війни, не можуть стояти вище головного в житті будь-якої людини - я кажу про щасливе дитинство», пвідомляє Інфопортал сайт Сарафан .нет.

Цей меседж є основним у кліпі. За сюжетом відео дітлахи нагулявшись заснули біля багаття, і дід, принісши куртку, яку один з головних героїв Сергій забув на початку відеоісторії, не вилаяв онука і його друзів за таку поведінку, а вкрив і присів охороняти їх сон. Хто цей дід? Воював він? Це не настільки важливо, а важливо те, що він цінує безтурботне дитинство своїх онуків - можливість дітворі ось так спокійно заснути на березі річки, не переживаючи за своє життя.

До речі, в ролі діда в кліпі знявся відомий актор Олексій Горбунов. На зйомках він поділився спогадами з своєї юності. У той час, коли Олексій закінчував школу, молодих хлопців активно забирали на війну в Афганістан. Це був непростий час, згадує актор. Випадково на зйомках серед реквізиту виявилася "афганка", яка стала головним убором діда.

Кліп на трек «Забери мене» - це чергова спроба достукатися до розумного чистого і світлого в людині, бо як масове божевілля в розгорівся конфлікт не хоче звертати увагу на слабких і беззахисних, на наших дітей!

«Хочу, щоб у кожному куточку, на кожному континенті, діти не гралися у війну, а на інструменті...»

 


Нагадаємо, 28 травня, в День Києва, «Стольний Град» підірве київський концерт-хол StereoPlaza. Початок о 19:00!
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL