Головна » Економіка » ОПЕК не влаштувала позиція Росії по заморожуванню нафтовидобутку

ОПЕК не влаштувала позиція Росії по заморожуванню нафтовидобутку

07.12.2016 в 08:39 переглядів: 299 коментарів: 0 Економіка

"Росія досягла історичного максимуму з видобутку. Я думаю, що заморозка на історичному максимумі не стане внеском до спільної згоди, це не співвідноситься з тим, що робить ОПЕК ", - заявив міністр енергетики, промисловості і мінеральних ресурсів Саудівської Аравії Халід Аль-Фаліх.

За його словами, картель чекає від РФ зменшення нафтовидобутку. В цілому, як розраховують в ОПЕК, країни, що не входять в організацію, могли б знизити видобуток вуглеводнів на 600 тис бар / добу.

У свою чергу, в російському Міністерстві енергетики заявили, що чекають на остаточне рішення ОПЕК щодо скорочення нафтовидобутку, перш ніж озвучити свою позицію. Раніше глава міністерства Олександр Новак заявляв, що заморозка видобутку нафти в Росії буде рівносильна її зниження, так як прогноз з видобутку передбачає її зростання.

У той же час Саудівська Аравія згодна, що для Лівії та Нігерії може бути зроблено виняток в питанні скорочення нафтовидобутку. Що стосується Ірану, в ОПЕК вважають прийнятним, якщо він збереже рівень видобутку на досанкціонном рівні. Міністр нафти Ірану Біжан Намдара Зангане зазначив, що Тегеран обговорює з ОПЕК різні варіанти впливу на нафтовий ринок, не тільки зниження або замороження видобутку.

Тим часом міністр енергетики Венесуели Еулохіо дель Піно повідомив, що з угоди ОПЕК про скорочення видобутку будуть в будь-якому випадку виключені Іран, Лівія і Нігерія, а Ірак повинен буде піти на зменшення обсягів видобутку. Сама Венесуела, за словами дель Піно, готова знизити видобуток на 80-90 тис бар / добу. Про готовність скоротити видобуток також оголосили міністр енергетики Алжиру Нуреддін Бутарфа і міністр нафти Іраку Джабар аль-Лаібі.

Нагадаємо, в середу, 30 листопада, світові ціни на нафту вперше за місяць перевищили психологічну позначку в $ 50 на очікуваннях позитивних результатів саміту ОПЕК, який проходить у Відні.
Важливо:http://lingvoportal.blogspot.com
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL