Головна » Економіка » ОПЕК знову збільшила видобуток нафти

ОПЕК знову збільшила видобуток нафти

18.10.2016 в 08:56 переглядів: 245 коментарів: 0 Економіка
Країни ОПЕК продовжили перевищувати власну квоту на видобуток, яка формально складає 30 мільйонів барелів на день.

Організація країн-експортерів нафти у вересні збільшила видобуток нафти в порівнянні з серпнем на 22 тисячі барелів на день - до 33,39 мільйона барелів на день, говориться в жовтневій доповіді організації з посиланням на дані вторинних джерел.

Таким чином, ОПЕК продовжила перевищувати власну квоту на видобуток, яка формально складає 30 мільйонів барелів на день. Це перші офіційні дані ОПЕК з видобутку, які з'явилися після неформальної зустрічі нафтовидобувних країн в Алжирі 28 вересня.

В ході зустрічі ОПЕК для стабілізації ринку нафти погодила обмеження видобутку в діапазоні 32,5-33 мільйона барелів нафти в добу, проте за конкретними лімітами для кожної з країн організації поки домовленостей немає.

"Видобуток нафти в основному збільшилася в Іраку, Нігерії та Лівії, в той час як видобуток в Саудівській Аравії продемонструвала найбільше зниження", - йдеться в доповіді. Саудівська Аравія, за даними вторинних джерел, скоротила видобуток в минулому місяці на 87,5 тисяч барелів на день - до 10,49 мільйона барелів на день.

При цьому, згідно з даними первинних джерел, видобуток в країні у вересні склала 10,65 мільйона барелів на день, що на 20 тисяч барелів вище показника минулого місяця.

За попередніми даними, загальний обсяг видобутку нафти в світі у вересні виріс в порівнянні з серпнем на 1,46 мільйона барелів на день - до 96,4 мільйона барелів. Частка ОПЕК у світовому видобутку у вересні при цьому знизилася на 0,3% в порівнянні з минулим місяцем, до 34,6%.

Раніше повідомлялося про те, що Росія підтримає заморозку видобутку нафти.
http://finance.bigmir.net/business
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL