Головна » Економіка » Ощадбанк діє в рамках закону

Ощадбанк діє в рамках закону

17.11.2016 в 09:45 переглядів: 341 коментарів: 0 Економіка
Ощадбанк виступив з роз'ясненням щодо введення з 1 грудня 2016 р оплати за здійснення житлово-комунальних і телекомунікаційних послуг. Відповідна інформація з'явилася на сайті установи.

Так, зазначено, що компенсація, яку Ощадбанк зараз отримує від постачальників послуг ЖКГ і фіксованого зв'язку, не покриває витрати на проведення операцій банку. У той же час закон України про банки і банківську діяльність забороняє банкам встановлювати комісійну винагороду за банківські послуги на рівні нижче собівартості операції.

Саме на виконання вимог чинного законодавства Ощадбанк з 1 грудня 2016 встановлює тариф при оплаті в касі на рівні, що забезпечує покриття витрат на проведення таких операцій на рівні собівартості. Розмір тарифу (3 грн) - найнижчий на банківському ринку, стверджують в Ощадбанку.

Також повідомляється, що Ощадбанк звернувся до постачальників послуг для отримання згоди на покриття ними комісії для беззбиткового проведення операцій, проте не отримав його.

У той же час, банк нагадує, що клієнти мають можливість здійснювати платежі через 2 тис платіжних терміналів Ощадбанку - в них комісія відсутня. У веб та мобільний банкінг Ощадбанку реалізована можливість оплати на вільні реквізити (0,5% комісія від суми) і проведення комунальних платежів в Києві та Одесі (безкоштовно). В Ощадбанку обіцяють впроваджувати проект по безкоміссіонной оплаті комунальних послуг і в інших містах України.

Нагадаємо, на частку Ощадбанку припадає до 50% платежів за послуги ЖКГ. Ощадбанк, став останнім банком, який відмовився від безкоштовної обробки платежів ЖКГ своїми касирами.
http://finance.bigmir.net/news
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL