Головна » Світ » Особливості відпочинку в Єгипті

Особливості відпочинку в Єгипті

20.02.2013 в 21:14 переглядів: 756 коментарів: 0 Світ
  В умовах поточної, напруженої ситуації в Єгипті, рішення про те їхати до пірамід або утриматися - особисте рішення кожного.На відпочинку в країні Нілу і пірамід потрібно пам'ятати про головне-ретельна гігієна і крем для захисту від сонця з високим УФ фільтром повідомляє Новости Ставрополья
 
Також потрібно пам'ятати, що для купання поблизу Кораловий рифів при хвилюванні і в будь-яку погоду потрібно одягати спеціальні тапочки (купувати їх дешевше в Єгипті).
Не варто купати в Нілі, якщо боїтеся інфекцій.
Приймайте всі заходи гігієни, мийте частіше руки з милом, не їжте немиті фрукти. Жирні заправки до страв, типу майонез і йогурт теж краще виключити. Як правило, саме вони є причиною отруєння.
Як у будь-якій країні сходу, в Єгипті можна і навіть потрібно торгуватися. Робити це краще з посмішкою на обличчі. Торгуючись, посміхайтеся і не дозволяйте собі некоректних зауважень рідною мовою: це не тільки неввічливо, але й небезпечно, вас можуть зрозуміти.
Будьте обережні з жебраками на вулиці. Всі цінні речі зберігайте в сейфі готелю. Також, дамам потрібно відкласти відверті наряди до поїздки в інші місця, в Єгипті потрібні скромні вбрання.
 
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL