Головна » Різні новини » Освічені жінки не товстіють?

Освічені жінки не товстіють?

18.04.2016 в 07:36 переглядів: 204 коментарів: 0 Різні новини
Вчені виявили чіткі взаємозв'язки між інтелектуальними здібностями жінок, їх достатком і ожирінням. Виявилося, що чим багатша жінка, тим, відповідно, вона може собі більше дозволити кулінарних надмірностей.

А це означає, що і ожиріння у такої жінки виникає набагато частіше. Хоча, якщо представниця слабкої статі отримує гарну освіту, така залежність «стирається».

Спостереження за виникненням ожиріння проводилися в різних країнах. Наприклад, країни, що розвиваються, отримуючи «потік калорій» з інших країн і підвищуючи добробут своїх людей часто виявляють, що кількість жінок, які страждають на ожиріння у них підвищується.

Пов'язують це вчені з банальним поглинанням калорійної їжі, яка раніше людям не була доступна. Ну а освічені жінки, які знають толк в правильному харчуванні, від подібного ефекту огороджені, оскільки вони стабільно стежать за своїм здоров'ям.

При дослідженні, британські вчені оцінювали рівень достатку людей в різних країнах по наявності у них власності, доступності до базових і потрібним зручностей, і по житловим умовам.

Оцінка відбувалася як в слаборозвинених країнах, так і в тих державах, люди в яких має високий загальний достаток. Зв'язок між кількістю засобів, ожирінням і освіченістю чітко простежувалася всюди.

Джерело: http://www.gogetnews.info
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL