Головна » Різні новини » Пасажирка сіла за кермо автобуса Таллінн - Рига замість п'яного водія

Пасажирка сіла за кермо автобуса Таллінн - Рига замість п'яного водія

28.11.2016 в 07:40 переглядів: 365 коментарів: 0 Різні новини
Молодий естонці Трійн Кібур довелося взяти на себе управління автобусом Таллінн - Рига після того, як водія затримали за перебування за кермом у п'яному вигляді. Про це повідомляє Delfi.

Увечері 26 листопада в правоохоронні органи Естонії надійшло повідомлення про те, що водій поводиться на дорозі неадекватно: різко гальмує і створює небезпечні ситуації. Поліція зупинила автобус компанії Ecolines на трасі Тарту - Пярну - Ікла в 20 кілометрах від латвійського кордону. З'ясувалося, що 50-річний чоловік знаходився в стані алкогольного сп'яніння.

У одній з перебували в салоні дівчат виявилися права категорії D. В результаті вона сіла за кермо і вела машину до естонсько-латвійського кордону. Після тригодинного очікування за пасажирами прибув новий автобус, який доставив мандрівників до Риги.

Пасажири залишилися незадоволені роботою фірми-перевізника. «Ecolines відреагувала дуже погано: вони не передзвонили, як було обіцяно, і врешті-решт просто не брали трубку. Вони лише через півтори години послали частини пасажирів смски, мовляв, буде новий водій. Зрештою отримали і новий автобус », - повідомила одна з пасажирок.
Важлива інформація:http://lingvoportal.blogspot.com
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL