Головна » Культура » ​Павло Шилько: "Проект My Tribute Show дав старт багатьом успішним артистам".

​Павло Шилько: "Проект My Tribute Show дав старт багатьом успішним артистам".

06.04.2016 в 21:25 переглядів: 257 коментарів: 0 Культура

Музичний продюсер і експерт Павло Шилько розповів про те, чому українським музикантам потрібен проект My Tribute Show.

Менше тижня залишилося до музичної події весна - My ABBA Tribute Show, яке відбудеться 11 квітня о 19:00 в Жовтневому Палаці. Напередодні My ABBA Tribute Show, музичний продюсер премії та експерт Павло Шилько відвідав онлайн-конференцію Golos.ua і розповів про те, як знаменитості готуються до заходу, і що для українських артистів означає проведення подібних "триб'ютів". 

"Я волію називати "трибьюты" - "душевними шоу". Цей вечір - історія про те, що пов'язує талановитих українських музикантів і пісні легенд світової сцени. Це музика, на якій багато зросли і проходили становлення особистості. У всьому світі великі артисти допомогою подібних "триб'ют шоу" доторкаються до такого важливого пласту класичної музики", - поділився з читачами Golos.Ua Павло Шилько. 

Проектом "My Tribute Show" Павло Шилько займається з 2009 року. Командою було організовано 10 "триб'ютів", серед яких "Michael Jackson Tribute", "The Beatles Tribute", "Queen Tribute", "Elton John born in UK", "Кумири 80/90-х", "Діви" та інші. За словами Павла Шилька "трибьюты" допомагають проявити свій талант молодим виконавцям і розкривають нові грані таланту відомих всім музикантів. 

"Такі заходи дають певний "поштовх" в музичній індустрії. Можу з гордістю сказати, що ми дали старт багатьом талановитим артистам. Молоді талановиті музиканти можуть доторкнутися до чогось великого. Глядачі можуть почути улюблену пісню в інтерпретації молодого виконавця і зацікавитися ним. Піде далі цей талант чи ні, залежить вже від нього самого. Але це однозначно той "поштовх", за який є можливість зачепитися, - ділиться своїми спостереженнями Павло Шилько і додає. - Також дуже часто я помічаю, що після участі в наших "трибьютах" багато відомі виконавці ставлять нові акценти у своїй творчості. 

Нагадаємо, що нове шоу від Павла Шилька "My ABBA Tribute Show" відбудеться 11 квітня о 19:00 в Жовтневому Палаці. В рамках концерту своє прочитання пісень легендарної групи виконають Ріапобой, Злата Огневич, Маша Собко, Яна Соломка, JazzexBand, Проект SAHA, Влад Ситник, Ната Сміріна (PUR:PUR), Аїда Ніколайчук, Галина Безрук, Юлія Войс, Роман Полонський, Вікторія Олизе, Аркадій Войтюк, Софія Тарасова, Андрій Осадчук та Анна - Марія.
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL