Головна » Культура » ​PianoBoy, Злата Огневич, Анна-Марія, Галина Безрук та інші поділилися враженнями від My ABBA Tribute Show.

​PianoBoy, Злата Огневич, Анна-Марія, Галина Безрук та інші поділилися враженнями від My ABBA Tribute Show.

13.04.2016 в 20:40 переглядів: 454 коментарів: 0 Культура

Учасники My ABBA Tribute Show висловили слова подяки організаторам і поділилися емоціями після заходу.

Днями в київському Жовтневому палаці відбувся My ABBA Tribute Show – концерт із серії триб'ютів від відомого музичного продюсера Павла Шилька на пісні легенд світової класики. В концерті прийняли участь кращі українські музиканти, серед яких Дмитро Шуров ("Pianoboy"), Злата Огневич, Яна Соломко, Маша Собко, Галина Безрук, група SAHA, Анна-Марія, Аїда Ніколайчук, Влад Ситник та багато інших, повідомляє Інфопортал сайт PR agency YULA

Після закінчення заходу знаменитості продовжують залишати коментарі про концерт на своїх сторінках у соціальних мережах. Українські артисти діляться своїми емоціями та враженнями від вечора шведської музики і дякують Павла Шилька за можливість доторкнутися до такого високого пласту культури.

Дмитро Шуров ("Pianoboy"): "Спасибі, Abba Tribute, було круто! Це було Waterloo - справжня битва в кінці концерту, за участю банди, струнників, духовиків і бек-вокалістів. Жовтневий перевірили, підходить."

Анна-Марія: "Дякую за музику! Дякую, Павло Шилько за АББАлденный Tribute! "

Галина Безруко: "Це було просто неповторно! Спасибі Павлу Шилько за сьогоднішній вечір!"

Андрій Осадчук: "Було атмосферно. Спасибі організаторам, музикантам, взалеснимающим, і взалпришедшим, і, звичайно ж, Павло Шилько."

Група SAHA: "Концерт MY ABBA TRIBUTE SHOW закінчився, але для нас - це новий початок, нові цілі та вершини! Так багато ще попереду. Спасибі організаторам цього грандіозного заходу, нашим шанувальникам і близьким за підтримку! Ваша любов відчувалася в залі! Окрему подяку хочемо висловити Павла Шилька за те, що в нас повірив!"

Злата Огневич: "Вчора всі зірки зійшлися! Досі для мене загадка, чому ж ці зірки не сходяться кожен раз! Напевно, щоб краще цінувалися ті чарівні моменти! І вчора був саме такий концерт! «My ABBA Tribute Show». Спасибі всій творчій команді, прекрасним нашим музикантам і бек-вокалістам! Спасибі Павла Шилька за те, що завжди нас збираєш під початком МУЗИКИ! І, як зазвичай, до нових зустрічей на концертах, друзі! P. S. Різне бувало, але вчора вперше мене викликав на біс... посол Швеції Андреас фон Бекерат! спасибі тобі, Паша Шилько, за прекрасну імпровізацію, вийшло чарівно."

Нагадаємо, що на My ABBA Tribute Show був присутній посол Швеції в Україні Андреас фон Бекерату. Спеціальний гість високо оцінив виконання українськими музикантами легендарних пісень і попросив одну з пісень виконати «на біс».
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL