Головна » Економіка » Підвищення зарплат українців має бути на 30%

Підвищення зарплат українців має бути на 30%

27.10.2016 в 19:46 переглядів: 372 коментарів: 0 Економіка
Джерело для зростання зарплат президент побачив в зниженні податкового навантаження на фонд оплати праці.

Президент України Петро Порошенко вважає, що підвищення зарплат українців має скласти мінімум 20-30%, повідомляє УНІАН.

В ході засідання Національної ради реформ президент заявив, що з початку року роботодавці платять на 23% менше податків на фонд оплати праці. І, на його думку, це повинно привести до збільшення зарплат працівників.

Порошенко закликав бізнес підвищити зарплату сотруднікам0: 00 / 00:54
"У мене прохання одне: віддайте це (зекономлені на податках кошти, - ред.) Вашим працівникам", - закликав Порошенко.

Президент зауважив, що такий крок вплине на зростання платоспроможності населення і внутрішнього попиту, а також викличе збільшення надходжень до місцевих бюджетів у вигляді податку на доходи фізичних осіб.

"Дуже потужний стимул для того, щоб ми прагнули до детінізації і не виплачували зарплати в конвертах", - сказав Порошенко.

У проекті Держбюджету-2017 Кабінет міністрів заклав зростання мінімальної зарплати і прожиткового мінімуму на 10% - до 1762 грн. Крім того, передбачено збільшення зарплат вчителів на третину (в середньому - на тисяча чотиреста сімдесят п'ять грн.).

Нагадаємо, 20 жовтня, український парламент проголосував за те, щоб збільшити посадові оклади народних обранців в два рази. Таке рішення було неоднозначно сприйнято політиками, а деякі навіть міняли свою точку зору кілька разів. В результаті прем'єр-міністр України Володимир Гройcман заявив, що уряд має намір відхилити таку пропозицію депутатів.
http://finance.bigmir.net/business
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL