Головна » Культура » Пішов з життя зірка «Робокопа» і серіалу «Твін Пікс» Мігель Феррер

Пішов з життя зірка «Робокопа» і серіалу «Твін Пікс» Мігель Феррер

20.01.2017 в 08:33 переглядів: 839 коментарів: 0 Культура
Зніматися він став з початку 1980-х, першу велику роль зіграв в «Робокоп» Пола Верховена. Там він втілив образ Боба Мортона - життєрадісного творця технології, що дозволила Алексу Мерфі стати універсальним солдатом на сторожі закону і порядку.

Надалі у Феррери були ролі в таких фільмах, як «Помста», «Вбивця», «Гарячі голови 2», «Стеження 2», «Трафік», «Маньчжурський кандидат» і «Залізна людина 3». Крім того, він часто займався озвучуванням ( «Мулан», «Американський папаша») і вважався постійним актором телешоу «Морська поліція: Лос-Анджелес».

Однією з найпопулярніших робіт актора була участь в серіалі Девіда Лінча «Твін Пікс», де він зіграв агента Альберта Розенфілд. Його ми зможемо побачити і в новому сезоні відродженого шоу.

«Сьогодні історія фіксує глобальні зміни у світі, однією з найважливіших змін для нас стало те, що Мігель Феррер програв свою битву з раком. Але його родина залишилася з ним. Мігель зробив світ яскравішим і веселішим, і його відхід так глибоко відбився на нашій родині, що інші події цього дня (монументальні події) тьмяніють порівняно з цим. Ми любимо тебе Мігель. І завжди будемо любити », - йдеться в офіційній заяві двоюрідного брата актора Джорджа Клуні. Під монументальними подіями зірка «Одинадцяти друзів Оушена», швидше за все, має на увазі інавгурації новообраного президента США Дональда Трампа, яка запланована на 20 січня 2017 року.

Співчуттями з приводу смерті артиста також публічно поділилися співавтор серіалу «Твін Пікс» Марк Фрост, режисер Едгар Райт і актор Кайл Маклоклен.
Важливо:http://lingvoportal.blogspot.com
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL