Головна » Кіно » ​Планета Кіно вперше в Києві відкрила кінозал з технологією 4DX (фото)

​Планета Кіно вперше в Києві відкрила кінозал з технологією 4DX (фото)

16.06.2016 в 18:20 переглядів: 1118 коментарів: 0 Кіно

Зірки протестували в Києві перший кінозал зі спецефектами 4DX від оновленої «Планети Кіно». 

Вчора в київському кінотеатрі «Планета Кіно», яка розташована в торгово-розважальному центрі «Блокбастер», відбулося відкриття нового кінозалу зі спецефектами в технології 4DX.

Технологія 4DX дозволяє глядачеві відчути себе учасником подій кінофільму, доповнюючи перегляд спецефектами: рух, обертання і поштовхи крісел; водяні бризки і вітер як з фронту, так і з тилу; подача пари в зал (він же туман, він же дим); фронтальний загальний вітер; миготіння стробоскопів; мильні бульбашки; ароматичний пар, про це повідомили Інфопортал сайт PR agency YULA

Відчути всі можливості нового кінозалу можна було під час перегляду фільму «Черепашки ніндзя», які вперше були представлені в технології 4DX.

Першими протестувати нову кинотехнологию і відчути на собі весь спектр емоцій прийшли медійні особистості: співачка Анна Добриднева, співак Олександр Положинський, Саша Борисенко, репер Ліон, телеведучі Дмитро Комаров, Вікторія Батуі, Денис Христовий та Анатолій Анатоліч, радіоведучий Слава Дьомін, хореографи Олександр Лещенко і Ліна Верес, режисер Олена Вінярська і багато інших.

Спеціально для перших гостей співвласник «Планети Кіно» Дмитро Деркач провів екскурсію та представив новий дизайн кінотеатру. Так гості змогли заглянути в перший у Києві киномаркет (кінотеатральний супермаркет) і переглянути 20-хвилинні ролики улюблених фільмів з новими можливостями.

Також крім вже полюбилася киянам технології IMAX і презентованої 4DX «Планета Кіно» найближчим часом відкриє двері залів з технологіями Cinetech+ і ReLux.
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL