Головна » Різні новини » Польща відмовилася впустити чеченців з Росії

Польща відмовилася впустити чеченців з Росії

01.09.2016 в 10:15 переглядів: 195 коментарів: 0 Різні новини
Влада не збирається пропускати на свою територію групу емігрантів з Чечні, які перебувають на польсько-білоруському кордоні.

Влада Польщі не збираються пропускати на свою територію групу емігрантів з Чечні, які перебувають на польсько-білоруському кордоні, заявив глава МВС республіки Маріуш Блащак, передає Бі-бі-сі.

В ефірі ранкової програми телеканалу ТВН24 він сказав, що зараз в Чечні немає війни, а тому надавати статус біженців цим чеченцям влади Польщі не мають наміру.

Міністр також підкреслив, що мова йде про спробу прокласти новий маршрут незаконної міграції мусульман до Європи.

"Ми не будемо піддаватися тиску тих, хто хоче нового міграційного кризи. Наша політика зовсім інша. Польський кордон запечатана. У Чечні немає ніякої війни, на відміну від ситуації кілька років тому ", - сказав Блащак.

У вівторок польські та білоруські ЗМІ повідомили, що на кордоні між двома країнами в районі Бреста з'явилася велика група вихідців з Чечні. Близько 100-200 чоловік хотіли потрапити на територію Польщі і просили надати їм статус біженців.

Вони два дні жили в стихійному таборі на білорусько-польському кордоні. Як повідомляють місцеві ЗМІ, до ранку 31 серпня багато біженців виїхали з прикордонного пункту Брест, так і не дочекавшись зустрічі з генеральним консулом Польщі.
http://news.bigmir.net
Важлива інформація: http://lingvoportal
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL