Головна » Економіка » Понад 97 тисяч пенсіонерів Прикарпаття мають шанс на подвійну пенсію протягом року

Понад 97 тисяч пенсіонерів Прикарпаття мають шанс на подвійну пенсію протягом року

25.04.2016 в 19:06 переглядів: 259 коментарів: 0 Економіка

Пенсіонери на Прикарпатті, які отримують пенсію через ПриватБанку, з 1 квітня 2016 по 1 серпня 2016 мають унікальну можливість подвоїти суму річного доходу.

В акції можуть брати участь всі пенсіонери, яким пенсія зараховується через ПриватБанк. Для цього необхідно тільки зареєструватися на сайті pb.ua/pensija або відправивши СМС-повідомлення з кодом 6344 на номер 3777.

Якщо пенсіонер бажає приняти участь в акції, але ще немає пенсійної картки ПриватБанку, то картку можна безкоштовно оформити у будь-якому відділенні ПриватБанку, або замовити доставку пенсійної картки додому, якщо пенсіонер не має змоги отримати її особисто та приняти участь у акції.

Переможці акції будуть обиратись кожні 2 тижні. Трансляція розіграшу буде проводитися на плазмових панелях у відділеннях ПриватБанку. Першого переможця вже визначено, пощастило Світлані Рокожиці з Кіровограду, яка буде одержувати подвійну пенсію проятгом наступного року. Наступний розіграш відбудеться 4 травня 2016 року.  Поспішайте зараєструватись самі, або реєструйте своїх батьків родичів та знайомих.

Пенсійна програма від ПриватБанку - це повний комплекс якісного безкоштовного обслуговуання клієнтів, які отримують виплати із Пенсійного фонду. Крім цього, по даній програмі для пенсіонерів існують спеціальні депозитні програми із підвищиними відсотками в т.ч. на залишок коштів, унікальна бонусна програма торгово-сервісних підприємств, що приймають до оплати пластикові картки та багато інших вигідних пропозицій.

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL