Головна » Здоров`я » ПОНАДНОРМОВІ ГОДИНИ

ПОНАДНОРМОВІ ГОДИНИ

30.06.2016 в 09:14 переглядів: 493 коментарів: 0 Здоров`я
У жінок, які працюють понаднормово (понад 40 годин на тиждень) протягом 30 років, підвищується ризик передчасної смерті. Такі дані дослідження Університету штату Огайо. А у тих, хто працює більше 60 годин на тиждень, значно підвищується ризик хвороб серця, артриту, діабету і навіть раку.

Якщо про шкоду стресів, проблем зі сном і нездоровому харчуванні говорять всі, кому не лінь, проблемою надмірного трудоголізму зайнялися недавно. Але і це може стати причиною серйозних хвороб. До такого висновку прийшли дослідники, проаналізувавши статистику з 7500 чоловік за 32-річний період.

Також вони помітили, що чоловіки менш схильні до захворювань через переробок. Але все ж, у чоловіків, які працювали 41-50 годин на тиждень, була більша загроза серцево-судинних захворювань, захворювань легенів і депресії, ніж у тих, хто працював 40 годин і менше.

Провідний автор дослідження професор Аллард Демба припустив, що робота у жінок викликає більшу перевтома, так як їм доводиться поєднувати працю з великою кількістю домашніх обов'язків.

В цілому, 72% опитаних зізналися, що проводили більше 40 годин на роботі. Також доведено, що досить часто це були добровільні затримки. Таким чином, відмовитися від понаднормових - непогана ідея!

Вчені рекомендують переглянути свої робочі графіки, а також звертаються до роботодавців з проханням відрегулювати понаднормову трудову діяльність своїх співробітників і не заохочувати трудоголізм, особливо у жінок.

http://www.likar.info
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL