Головна » Різні новини » Популярна спеція в поєднанні з медикаментами стає небезпечною для здоров'я

Популярна спеція в поєднанні з медикаментами стає небезпечною для здоров'я

05.05.2016 в 07:57 переглядів: 359 коментарів: 0 Різні новини
Куркума незамінний інгредієнт, що використовується в натуральних ліках від безлічі захворювань. Куркума практично не має побічних ефектів, тому найчастіше рекомендується в якості альтернативи фармацевтичних препаратів.

Але, на жаль, мало хто з нас знає, що в поєднанні з деякими медикаментами куркума може негативно вплинути на стан нашого здоров'я.

Згідно з численними дослідженнями, було виявлено, що куркумін, основний компонент кореня куркуми, має антиоксидантні, протизапальні, антитромботичними і антиканцерогенними властивостями.

Саме через цих властивостей більшість людей використовують куркуму в комбінації з іншими лікарськими препаратами, або в якості альтернативи до ліків при лікуванні різного роду захворювань.

Проте, саме корисні властивості куркуми в той же час роблять її небезпечною при прийомі в комбінації з іншими фармацевтичними препаратами, так як це може привести до різних побічних ефектів.

Таким чином, анти тромботическое властивість куркуми, яке знижує ймовірність утворення тромбів, робить її небезпечною для здоров'я, якщо ви одночасно прінімаетелекарства розріджують кров.

Таке поєднання насправді посилює дію лікарських засобів, розрідження крові і збільшує ризик розвитку кровотечі. Препарати, що розріджують кров: Аспірин, Клопідогрел (Плавикс) і Варфарин.

Крім того, куркума взаємодіє з препаратами, що знижують кислотність в шлунку. Куркума в комбінації з такими ліками, піднімає рівень кислотності, що може привести до здуття живота, нудоти, болі в шлунку. Препарати для зниження шлункової кислотності: Фамотидин (Pepcid), Омепразол, Ранітидин (Zantac) і Циметидин (Тагамет).

Крім того, куркуму не рекомендується застосовувати одночасно з застосуванням препаратів, що знижують рівень цукру в крові (при діабеті). Куркума тільки підсилює дію цих препаратів, підвищуючи тим самим ризик зниженого рівня цукру в крові. Це може викликати ряд побічних ефектів, таких як розмитий зір, посилене потовиділення, і зниження когнітивної функції.


Джерело:http://headinsider.net
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL