Головна » Здоров`я » Популярні сучасні дієти руйнують зуби

Популярні сучасні дієти руйнують зуби

27.04.2016 в 05:59 переглядів: 242 коментарів: 0 Здоров`я
Медики стверджують, що дієти, які останнім часом користуються популярністю, провокують руйнування зубів і погіршують запах з рота.

Фахівці наполягають на тому, що дієти, які мають на увазі вживання лише одних соків або лише сирої їжі, можуть бути більш за все небезпечними для організму людини. Наприклад, дієта, під час якої дозволяється пити лише соки, здатна руйнувати зуби і ясна.
Незважаючи на те, що така дієта дуже популярна серед голлівудських зірок, таких як Кейт Хадсон, і Сальма Хайек, стоматологи не рекомендують дотримуватися такого способу харчування.

Варто також відзначити, що регулярне вживання лише одних соків значно підвищує вміст в організмі інсуліну, що в результаті позначається на структурі колагену, які відіграють важливу роль у здоров'ї ясен. Тому фахівці не рекомендують зловживати соками і просто з'їсти фрукти.

Фахівці стверджують, що дієта 5: 2 може привести до погіршення запаху з рота, а вживання білка у великих кількостях провокує розвиток кетозу. Оскільки коктейльна дієта має на увазі вживання лише молочного коктейлю, до складу якого входить велика кількість цукру, це може привести до розвитку карієсу.

Розвитком карієсу загрожує і вегетаріанська дієта. Стоматологи стверджують, що продукти, які не проходять обробку, містять більшу кількість цукру. Медики не рекомендують харчуватися знежиреними продуктами, а лише знизити калорійність їжі, так зниження ваги буде проходити в нормальному здоровому режимі.

Джерело: http://www.gogetnews.info
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL