Головна » Інтернет » Пошук по мобільним Яндекс.Картками тепер працює без інтернету

Пошук по мобільним Яндекс.Картками тепер працює без інтернету

29.03.2016 в 21:00 переглядів: 481 коментарів: 0 Інтернет
 Вийшло оновлення Яндекс.Карт для iOS і Android. Тепер адреси і організації можна шукати і зберігати в режимі офлайн — для цього досить завантажити в додатку карти потрібних міст і областей.

«Користувачі вже давно просили нас про можливість додати офлайн-пошук на мобільні Карти. Це дуже зручно при нестабільному з'єднанні або для економії трафіку — наприклад, в поїздці, — говорить керівник мобільних Яндекс.Карт Юрій Подорожний. — Така можливість з'явилася завдяки переходу на векторні карти».

Векторні карти набагато компактніше растрових. Якщо раніше для зберігання карти Києва вимагалося 827 МБ, то зараз вона займає всього 47 МБ. Інформація про всіх організаціях і їх адресах тепер зберігається разом з карткою прямо на пристрої — тому для пошуку більше не потрібен інтернет.

Без інтернету можна відкрити карту, знайти на неї потрібну адресу або організацію — наприклад, банк або кафе — та зберегти її в обраному. Якщо торкнутися об'єкта, додаток покаже корисну інформацію: розклад роботи музею, телефон аптеки або номери автобусів на зупинці. Підключення до інтернету потрібно, щоб побудувати маршрут, подивитися пробки, фотографії та відгуки про організації.

Орієнтуватися за новими картами також стало легше. Назви вулиць тепер простіше прочитати, так як вони завжди виводяться поверх пробок, а карту можна повертати, але і змінювати кут її нахилу, якщо провести по екрану двома пальцями.

Джерело: yandex.ua
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL