Головна » Різні новини » Пожежа в Москві забрала вісім життів

Пожежа в Москві забрала вісім життів

23.09.2016 в 08:29 переглядів: 305 коментарів: 0 Різні новини
В результаті сильної пожежі на складі в Москві в ніч на п'ятницю загинули вісім пожежних. 

Займання сталося в складському приміщенні з пластиковими виробами в районі Глянув. Перші повідомлення про пожежу надійшло в четвер близько 17:23 за Москві.

Спочатку пожежі був привласнений другий рівень за п'ятибальною шкалою, а площа його становила близько 250 кв. метрів.

Через кілька годин площа пожежі оцінювалася вже в чотири тисячі квадратних метрів, а його складність - в чотири бали.

Гасіння вогню тривало 14 годин. Вранці в МНС підтвердили, що виявили тіла восьми рятувальників, які раніше перестали виходити на зв'язок.

"У місці, де були зосереджені основні пошуки, пожежно-рятувальними підрозділами було виявлено тіла восьми пожежних" - цитує Інтерфакс співробітника прес-служби.

За його словами, до останнього моменту зберігалася надія на їхній порятунок, проте через інтенсивне горіння, високої температури і щільне задимлення пожежники не змогли вийти з будівлі.

У прес-службі відзначили, що завдяки діям загиблих пожежників вдалося уникнути загибелі їхніх колег, які перебували поруч.

"Загиблі працювали на даху для установки водяної завіси для охолодження газових балонів і компресорів, які могли вибухнути в будь-який момент", - сказав представник МНС Росії.

За фактом пожежі на складі порушено кримінальну справу за статтею "порушення вимог пожежної безпеки". Причина спалаху поки невідома.
http://news.bigmir.net/world
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL