Головна » Різні новини » Працюючим за комп'ютером покладено додаткову відпустку

Працюючим за комп'ютером покладено додаткову відпустку

18.08.2016 в 08:00 переглядів: 224 коментарів: 0 Різні новини
У Мінсоцполітики пояснили, скільки днів відпустки роботодавці повинні додатково надавати офісним співробітникам. Тим, хто працює за комп'ютером, належить до 4-х днів додаткової відпустки

Українським співробітникам, які працюють за комп'ютером, повинні надавати до чотирьох днів додаткової відпустки, пише Обозреватель з посиланням на Дебет-Кредит.

Про це йдеться в листі Міністерства соціальної політики України. Згідно з роз'ясненням відомства, чотири дні - це максимальне число днів додаткової відпустки за роботу за комп'ютером в розрахунку за рік.

Щорічні додаткові відпустки за особливий характер праці покладені відповідним співробітникам в обов'язковому порядку. Також на додаткову відпустку мають право працівники, з якими не укладено колективний договір.

Крім того, роботодавець повинен надати додаткові дні відпустки, якщо в колективному договорі не прописані гарантії щодо встановлення працівникам таких відпусток.

Примітно, що закон обмежує максимальну тривалість відпустки: як щорічного, так і додаткового, куди входить відпустку за роботу за комп'ютером. У загальних випадках всю відпустку (сума щорічної відпустки та всіх додаткових).

http://finance.bigmir.net
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL