Головна » Різні новини » Представники норвезької компанії Nemko ознайомилася з можливостями Центру сертифікації УДЦР

Представники норвезької компанії Nemko ознайомилася з можливостями Центру сертифікації УДЦР

16.06.2016 в 20:10 переглядів: 258 коментарів: 0 Різні новини

Днями Центр сертифікації УДЦР відвідали представники відомої компанії Nemko (Норвегія), спеціалісти якої тестують електронну продукцію на відповідність стандартам безпеки.

Про це в коментарі прес-службі УДЦР повідомив начальник Центру з сертифікації держпідприємства Олександр Лисенко.

Він, зокрема, зазначив, що основною метою візиту в УДЦР було визначення можливостей Центру з сертифікації підприємства та перспектив співпраці.

За словами Олександра Лисенка, за свою більш ніж 80-ти річну історію компанія Nemko здобула репутацію однієї з кращих у світі експертної організації, яка займається випробуваннями та видачею сертифікатів для електронного обладнання, тому приємно вражені їхнім бажанням налагодити взаємовигідне співробітництво.

В ході перебування в ЦС УДЦР закордонні колеги детально ознайомилися із завданнями Центру, матеріально-технічною базою випробувальних лабораторій, основою якої є багатофункціональні засоби вимірювальної техніки та випробувальне обладнання відомих світових виробників, результатами виконаних робіт з оцінки відповідності продукції як в інтересах українських, так і закордонних замовників.

Олександр Лисенко відзначив, що менеджери компанії були задоволені отриманою в ЦС інформацією й наголосили на тому, що їх очікування цілком справдилися.

«Нам приємно, що представники авторитетної компанії дала високу оцінку діяльності Центру сертифікації. Почутим і побаченим вони були задоволені, тому сподіваюсь, що цей фактор вплине й на вибір партнера, яким, зокрема, може стати ЦС УДЦР, - сказав Олександр Лисенко.

Для довідки: компанія Nemko створена в 1933 році. Її філіали знаходяться у Великобританії, Німеччині, Італії, США, Кореї, Китаї та на Тайвані. В групі Nemko працює понад 400 висококваліфікованих спеціалістів.

Компанія має понад 70-ти річний досвід роботи у сфері тестування та сертифікації обладнання, в даний час зареєстровано понад 60000 сертифікатів цієї компанії.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL