Головна » Економіка » Представники ПриватБанку привітали Івано-Франківське вище професійне училище №13 з 35-річчям

Представники ПриватБанку привітали Івано-Франківське вище професійне училище №13 з 35-річчям

10.10.2018 в 08:24 переглядів: 41 коментарів: 0 Економіка

Днями представники ПриватБанку привітали ВПУ№13 з 35-річчям та взяли участь у святковому концерті. Ці дві установи пов'язує довга та міцна дружба. Протягом 12 років працівники ВПУ№13 не приходять в бухгалтерію для отримання заробітної плати. Зняти готівку вони зможуть у будь-якому куточку України в будь-який час доби, адже банкомати та відділення ПриватБанку є скрізь, до того ж ПриватБанк відмінив комісію за зняття готівки в банкоматах усіх інших банків.

“Сьогодні керівники бюджетних установ впевнено роблять вибір на користь ПриватБанку, - говорить Леся Білан, представник ПриватБанку, - оскільки банк пропонує зарахування коштів на зарплатні картки працівників в режимі онлайн, тобто кошти зараховуються на картку протягом 30 хвилин. Працівники отримують свої гроші вчасно і швидко, без будь-яких затримок. До того ж зарплатний проект від ПриватБанку – це не лише гнучкі тарифи і онлайн-допомога бухгалтеру, але й соціальний пакет для працівників підприємства”.

З зарплатною карткою в пакеті клієнт отримує картку “Універсальну” з можливістю встановлення кредитного ліміту до 5 середньомісячних окладів та пільговим періодом 55 днів. Картка надає можливість отримувати бонуси, робити регулярні платежі, підключити Інтернет-банк Приват24, з яким можливий цілодобовий доступ до рахунків з домашнього комп’ютера, планшета або смартфона.

Також кожен студент на Прикарпатті може випробувати свої сили та знання з фінансової грамотності, пройшовши онлайн-практику в ПриватБанку. Онлайн-практика дає можливість здобути знання та навички роботи в банківській сфері без обов’язкового відвідування відділень банку, в будь-який час, не виходячи з дому.

В ПриватБанку на Прикарпатті обслуговується 1 007 бюджетних установ та організацій, близько 80 000 працівників регіону отримують заробітну плату на картку ПриватБанку.

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL