Головна » Різні новини » Прекрасне далеко: українці втомилися відпочивати всередині країни

Прекрасне далеко: українці втомилися відпочивати всередині країни

18.08.2016 в 08:04 переглядів: 236 коментарів: 0 Різні новини
Продажі закордонних турів виросли вперше за два роки. Туреччина і Єгипет, як і раніше популярні серед українських туристів

Початок літнього сезону перевищила всі очікування туроператорів. Продажі червневих турів за кордон зросли приблизно на 20-30% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, розповіли ЛІГА.net в трьох туристичних компаніях. "Чартери, які летять на турецькі курорти, практично повністю заповнені", - говорить директор Центру розвитку туризму Володимир Царук. За даними Міністерства культури і туризму Туреччини, в січні-березні курорти цієї країни відвідало 89 200 туристів з України, що на 18,4% більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Така ж ситуація спостерігається і з Єгиптом.

Чому українці знову кинулися за кордон?

Популярністю серед туристів користуються доступні і масові курорти Єгипту і Туреччина. Після падіння літака EgyptАir єгипетські готелі знизили ціни ще приблизно на 10-15%. Пропозиції є на будь-яку кишеню. "Зараз багато гарячих турів в цю країну, і ціни дуже привабливі. Наприклад, тижневий тур можна придбати за $ 200-300 з людини ", - говорить директор мережі турагентств Поїхали з нами Олег Кулик.

Ціни на відпочинок в Туреччині впали приблизно на 20-30%, зазначає Володимир Царук. "Тижневий тур в кращі готелі на узбережжі обійдеться в $ 1000-1400 за двох", - розповідає експерт. За цю ж ціну можна відпочити в готелі нижчої категорії, але 10 днів. На цьому тлі поїздки на курорти країн ЄС (Греція, Іспанія, Чорногорія) не подешевшала, що призвело до скорочення продажів приблизно на 30-40%.

Європейські туристичні компанії планують непогано заробити на російських туристах, які в цьому році не полетять до Єгипту і Туреччини, і таким чином компенсувати втрату європейців.
"Близько 70% французьких туроператорів збанкрутували, оскільки багато туристів з країн ЄС побоюються подорожувати через можливі терористичних атак", - розповідає топ-менеджер однієї з великих туристичних компаній. За його словами, ця тенденція торкнулася і інші європейські курорти.

Зростання виїзного туризму спостерігається через готовність зарубіжних курортів знизити ціни, відзначає Кулик. Тим більше що багато українських готелі підвищили плату за проживання та харчування приблизно на 30%. На його думку, зростання попиту пов'язане і зі стабільним курсом валюти протягом останніх двох місяців.

До кінця року виїзний потік зросте приблизно на 20-30%, вважає Кулик. Найбільше виграє Туреччина: якщо в минулому році на курортах цієї країни відпочило близько 650 000 туристів, то в цьому - не менше 1 млн чол. А гарячі тури масово можуть з'явитися на ринку не раніше кінця серпня - початку вересня.

Раніше повідомлялося про те, що майже 80% туроператорів можуть позбавити ліцензії.
http://inance.bigmir.net
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL