Головна » Культура » ​ПРЕМ'ЄРА! У новій пісні "Океанами стали" ALEKSEEV заспівав про дорослішання і любові!

​ПРЕМ'ЄРА! У новій пісні "Океанами стали" ALEKSEEV заспівав про дорослішання і любові!

05.10.2016 в 19:57 переглядів: 1209 коментарів: 0 Культура
5 років створювався новий сингл хітмейкера ALEKSEEV "Океанами сталі". Пісня була написана і подарована виконавцю автором Кирилом Павловим. 

- "Океанами сталі" - це історія про дорослішання. Про те, як людина доростає любити сам і приймати любов. Перший куплет, більш інфантильний, я написав в 2011 році, а другий, усвідомлений, не так давно. Головна рядок цієї історії "Я тебе знайшов" - розповідає Кирило Павлов. - Микита виконує цю пісню неймовірно, і це вища нагорода для мене як автора. Він глибоко-чуттєвий хлопець, який усвідомлено вимовляє кожне слово. Його сутність і нутро набагато більше і дорослішим, ніж він сам зараз. Величезна честь і досвід створити щось справді гарне з сильною і крутий "Олексіївської" командою - Русланом Квінтою та, звичайно, Олегом Бондарчуком.

Саме своїй команді і присвятив новий трек сам Микита Алексєєв: "Пісня "Океанами сталі" - велике везіння для мене. Я щасливий, що Кирило Павлов довірив мені її виконання, не дивлячись на те, що у неї вже була своя історія і своє обличчя. Він сказав, що такі пісні мають жити і моє серце повинно змусити це твір дихати по-новому. Мені, в свою чергу, було важливо внести в цю пісню щось особисте і я присвятив її своїй команді, на чиє плече спираюся вже кілька років, з ким ми йдемо, тримаючись за руки, долаючи всі труднощі і без чиєїсь віри, підтримки і віддачі мені ніколи "не впоратися".

Над продакшином пісні "Океанами стали" працювали кращі професіонали відразу в двох країнах - Україні і США. 

- Після першого прослуховування я плакав... Таке рідко буває, але тим не менш. І це не були сльози смутку чи смутку... Це просто музика і слова - прокоментував продюсер музичної ALEKSEEV Руслан Квінта. - Над піснею працювали кращі. Величезне спасибі Михайлу Кошовому за аранжування, Кирилу Павлову за участь у продакшине, а також усім, хто працював над цим треком. Це студія "Smart Music" в США і остаточне зведення та мастеринг в компанії "Olaf Jack" 

Ще до офіційного релізу пісня "Океанами стали" встигла стати хітом серед багатотисячних слухачів ALEKSEEV на live-концертах артиста в Україні і далеко за її межами. 
Сингл "Океанами стали" увійде в новий альбом ALEKSEEV, реліз якого намічений на цю осінь. Вже зараз команда артиста планує зйомки відеокліпу на трек. ПРЕМЬЕРА на itunes ALEKSEEV "Океанами стали" - https://itunes.apple.com/ru/album/okeanami-stali-single/id1161323384?ls=1&app=itunes 
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL